BarHiid Stuudio logo

BarHiid Stuudio liikmeks astumine

Liitu seiklusega

Aitäh, et liikmeks hakkamise vastu huvi tunned! Või üldse BarHiid Stuudio tegemiste vastu. Või üldse, et siin leheküljel oled. Juba ainuüksi oma külastusega näitad, et see, mida BarHiid Stuudio teeb, läheb kellelegi korda. Stuudio eesmärgiks pole raha taga ajada, vaid vaimukaaslasi leida ja kui nende hulka kuulud, siis Sinule nauditavat loomingut meisterdada. Kui BarHiid Stuudio materjal Sind kõnetab, siis parim innustus on meile selle kohta tagasisidet anda.

Kui tunned, et sellest ei piisa, tule astu julgelt BarHiid Stuudio liikmeks. Siinne looming on sündinud töötamise kõrvalt, Pärtli, José ja teiste panustajate vabast ajast ja rahast. Liikmeks hakkamisega aitad kompenseerida kulusid ja julgustad BarHiid Stuudiot samadel rööbastel jätkama, et veel rohkem veelgi kvaliteetsemat materjali luua.

Neil lugudel siin ei oleks mõtet, kui poleks, kellega neid jagada. Täname südamest Sind ja kõiki teisi, kes käite BarHiid Stuudiot külastamas ja ühel või teisel moel sellele kõigele siin kaasa aitate.

- BarHiid Stuudio asutajad José ja Pärtel

Kapten José
José Ramón - üks kahest BarHiid Stuudio asutajast
Kapten Pärtel
Pärtel Relve - üks kahest BarHiid Stuudio asutajast

Põhiporgandid

BarHiid Stuudio liikmed, ehk põhiporgandid, on seltskond kuhu kuulujad usuvad, et BarHiid Stuudiol on annet luua tõeliselt vägevaid teoseid. Igaüks võib põhiporganditega liituda. Sellega näitad BarHiid Stuudiole oma tuge ja julgustad meid preagusel rajal jätkama.

Põhiporgandite nimi on BarHiid Stuudio kaasasutaja José pärand, kes armastas oma elu jooksul porgandeid peaaegu sama palju kui hilistel õhtutundidel koos Pärtliga üleval olemist, tema motiveerimist ja Stuudio tuleviku üle arutlemist. Põhiporgandina toetad BarHiid Stuudiot igal kuul summas 5,99€. Kogu liikmetasu läheb BarHiid Stuudio loominguga seonduvate kulude katmiseks.

Põhiporgandina saad osa mõnusast erikohtlemisest:

  • Saad BarHiid Stuudio liikmete ausaali igaveseks omaenda valitud välimuse ja nimega porgandi.
  • Saad tänuavalduse oma porgandi nimele Sinu liikmesuse ajal valminud teostes.
  • Teostesse, mille valmimisest vähemalt kolmandiku jooksul oled olnud põhiporgand, saad omaenda kõrvaltegelase, kellele saad valida nime ja mõned omadused.
  • Teostest, mille valmimisest vähemalt kolmandiku jooksul oled olnud põhiporgand, saad isikliku pühendusega tasuta eksemplari.
  • Saad eluaegse allahindluse BarHiid Stuudio partneri Videorelv teenustele kuni -50%, plaaniga -1€ iga täitunud kuu eest põhiporgandina.
Liikmearve tuleb Sinu e-postile iga kuu alguses alates liitumisele järgnevast kuust. Liitumise hetkel ühtegi kohest makset ei kaasne. Liikmesuse saad igal ajal ilma takistusteta katkestada.