Liikmeks astumine

Liitu seiklusega

Aitäh, et liikmeks hakkamise vastu huvi tunned! Või üldse BarHiid Stuudio tegemiste vastu. Või üldse, et siin leheküljel oled. Juba ainuüksi oma külastusega näitad, et see, mida BarHiid Stuudio teeb, läheb kellelegi korda. Stuudio eesmärgiks pole raha taga ajada, vaid vaimukaaslasi leida ja kui nende hulka kuulud, siis sinule nauditavat loomingut meisterdada. Kui BarHiid Stuudio materjal sind kõnetab, siis parim innustus on meile selle kohta tagasisidet anda.

Kui tunned, et sellest ei piisa, tule astu julgelt BarHiid Stuudio liikmeks. Siinne looming on sündinud töötamise kõrvalt, Pärtli, José ja teiste panustajate vabast ajast ja rahast. Liikmeks hakkamisega aitad kompenseerida kulusid ja julgustad BarHiid Stuudiot samadel rööbastel jätkama, et veel rohkem veelgi kvaliteetsemat materjali luua.

Neil lugudel siin ei oleks mõtet, kui poleks, kellega neid jagada. Täname südamest sind ja kõiki teisi, kes käite BarHiid Stuudiot külastamas ja ühel või teisel moel sellele kõigele siin kaasa aitate.

- BarHiid Stuudio asutajad José ja Pärtel

Kapten José
José Ramón - üks kahest BarHiid Stuudio asutajast
Kapten Pärtel
Pärtel Relve - üks kahest BarHiid Stuudio asutajast

Põhiporgandid

BarHiid Stuudio liikmed, ehk põhiporgandid, on seltskond, kuhu kuulujad usuvad, et BarHiid Stuudiol on annet luua tõeliselt vägevaid teoseid. Igaüks võib põhiporganditega liituda. Sellega näitad BarHiid Stuudiole oma tuge ja annad julgustust.

Põhiporgandite nimi on BarHiid Stuudio kaasasutaja José pärand, kes armastas oma elu jooksul porgandeid peaaegu sama palju Pärtli kuulamist, kui too jagas oma mõtteid maailmast, tulevikust ja BarHiid Stuudio plaanidest. Põhiporgandina toetad BarHiid Stuudiot ühekordse rahasüstiga 95€.

Põhiporgandina saad kogu eluks endale Stuudio loominguga seonduva mõnusa erikohtlemise:

  • Saad isikliku pühendusega eksemplari kõikidest seni valminud ja tulevastest BarHiid Stuudio teostest.
  • Saad oma nime kõikidesse edaspidi valmivatesse BarHiid Stuudio teostesse.
  • Saad kõikidesse edaspidi valmivatesse BarHiid Stuudio teostesse luua kõrvaltegelase, kellele valid ise nime ja mõned omadused.
  • Saad BarHiid Stuudio liikmete ausaali omaenda valitud välimuse ja nimega porgandi.
Liikmearve tuleb sinu e-postile. Hüved hakkavad kehtima alates arve tasumisest.