BarHiid Stuudio logo

BarHiid Stuudio avalik töölaud

Postitusaeg: juuni 2022

BarHiid Stuudio kodulehel on nüüdsest üleval avaliku töölaua sektsioon, kust saab silma peal hoida, kuhu aeg kulub, millega Stuudios tegeletakse, kui kaugel ühe või teise tööga ollakse ning mida on plaanis järgmiseks tegema hakata.

Praegune lahendus on kaugel täiuslikust. See on lihtsalt ühe veebirakenduse (Clickup.com) integratsioon, mistõttu on sellel teine stiil kui ülejäänud lehel ning kohati on töölaud ingliskeelne.

Halb on ka see, et töölaual on mitmeid nuppe ja kohti, kuhu justkui saaks hiirega klõpsata, aga tegelikult ei tee klõpsamine midagi. Toimivaid vajutuskohti on vaid üksikuid. Saab näiteks klõpsata tööjärgu noole peal, mis selles tööjärgus ülesanded avab või sulgeb. Samuti saab klõpsata iga nimekirjas oleva ülesande peal, et näha selle kohta täpsemat informatsiooni.

Aga kokkuvõttes praegune lahendus siiski toimib ja annab loodetavasti selgema ülevaate sellest, mis BarHiid Stuudios käsil. Tulevikus on plaanis ehitada omaenda lahendus, mis on parema kujundusega ja kus võiks olla võimalik ka häälte või punktide andmiseks, et mõjutada tööülesannete prioriteeti.

Töölaua leiad menüüst või siit lingilt.