Valmistatud teosed

Veri, Rooste ja Mana logo

Veri, Rooste ja Mana

Jutumäng (valmimisel)

Sünge ja dramaatilise jutumäng, kus saad astuda seiklusesse ilma arvutit või mängunuppe appi võtmata. Kõik mida vajad, on pliiats, täringud ja elava kujutlusvõimega sõbrad.

Peategelased ei ole siin maailma päästvad ja kurjust alistavad superkangelased. Nende elud on haprad ja sageli proovivad nad lihtsalt surma vältida. Mäng leiab aset trööstitus Eraapa maailmas, kus maagia põrkub tehnoloogiaga ja inimühiskonna riismed hingitsevad lõpmatuna näivas sõjas. Mängijad kogevad läbi oma tegelaste võite ja rõõme, aga ka kaotusi, õuduseid ja kurbust.

Vangid

Arvutimänguseiklus (2019)

Eestikeelne seiklus, mis asetab sind süüdimõistetud kurjategija rolli pahaendelises Tapasaare vanglas. Sinu tegelase võimed, iseloom ja vangistamise asjaolud on Sinu enda otsustada. Vali endale paariline kuue erineva kongikaaslase seast, kellel kõigil on ainulaadne iseloom, taustalugu, tugevused ja nõrkused. Sinu valikud seikluses mõjutavad seda, kuidas lugu kulgeb ja milline võimalikest lõppsaatustest Su tegelasele osaks langeb.

Tapasaare vanglat täidab ühiskonna saastakiht ja seda mõlemal pool trelle, kuid inimlikud jõhkrused kahvatuvad õuduse kõrval, mis puhkab muistse vangla sügavustes.