Slender: The Eight Pages

Arvustus: mäng
Parsec Productions (2012)
Postitusaeg: mai 2015

Praegusel kiirel ajal ei jää mul mängude jaoks just palju aega, aga kui atseetaniliidi dialküülaminoderivaadid ja arüülalifaatsete eetrite preparaadid kõrvust juba välja jooksevad, pole midagi paremat, kui 15 minutit mängumaailmas, et mõistus uuesti puhtaks saada.

Just sellisel eesmärgil seisab minu avakuval Slender: The Eight Pages. Selles mängus oled sa aiaga ümbritsetud pargis ja sinu eesmärk on leida üles kaheksa parki peidetud lehekest. Ei kõla eriti pingeliselt? Paku uuesti. See mäng oli esimene minu elus, mis mind reaalselt karjatama pani.

Ma isegi ei hakka rohkem detailidesse laskuma, sest mingeid enamaid detaile polegi. See on lihtne ja konkreetne mäng. Kui teed kõik õigesti, on mäng ca 20 minutiga läbitav. Peale mitmendat õhtut katsetusi, on minu rekordiks jäänud aga 5 lehte 8-st. Palju saad sina?

Mäng loojaks pole mõni stuudio vaid lihtsalt üks tüüp. Muidugi on graafika üsna algeline, nagu ka kõik muu selle mängu juures. Kiireks meelelahutuseks ja miks mitte sõpradega mõõdu võtmiseks sobibki algeline teos paremini. Pealegi on mäng täiesti tasuta.

Mäng on tasuta saadaval. Leiad lingi, kui paned otsingusse "Download Slender: The Eight Pages". Mängi pärast päikeseloojangut ja kõrvaklappidega.

Hinnang: Hea