BarHiid Stuudio logo

Hüvasti, sõber

Postitusaeg: september 2022

Möödunud kuul leidis BarHiid Stuudios aset tragöödia. Kolmandal augustil lahkus meie seast äkilise terviserikke tõttu stuudio kaasasutaja José Ramon. Tema teekond lõppes ootamatult ja liiga vara.

Kurbusest hoolimata läheb BarHiid Stuudio oma tööga edasi. José elab edasi BarHiid Stuudio saavutustes. Tema auks on ja jäävad meie liikmed kandma põhiporgandite tiitlit. Tema austamine on veel üks põhjus, miks BarHiid Stuudio peab suurte teosteni välja murdma.

BarHiid Stuudio töölaud lagunes mõni aeg tagasi laiali. Selgus, et Clickup, mille lahendust kasutasime, lubab tasuta versioonis teha vaid loetud hulga klõpse. Ühel hetkel külmutati töölaua seis ja nõuti jätkamiseks raha. Euroopa Liidu pankade makseid aga Clickup üldse ei aktsepteerinud.

Taoliste olukordade vältimiseks on BarHiid Stuudiol nüüd plaanis ise endale sarnane töölaud programmeerida. Kasvõi juba selleks, et teoste valmimise progressist paremat ülevaadet omada - alamülesandeid jälgida, kategoriseerida ning prioritiseerida. Lisanduvas töölauas saavad BarHiid Stuudio liikmed võimaluse ka töötükkidele hääli anda ning mõjutada läbi selle, millised ülesanded rohkem ja kiiremat tähelepanu saavad. Lehe uuendusega teen enda jaoks lihtsamaks ka päevikupostituste lisamise süsteemi, mis tähendab, et postitusi hakkab pärast seda olema rohkem.

Esmajärjekorras on aga praegu sihikul "Veri, rooste ja mana" II versioon. Täpsemini siis selle viimine seisukorda, kus seda saaks algsel kujul välja printida ja testgruppides jagada. Niipea kui see on printerist välja tulnud, algab töö BarHiid Stuudio kodulehe/töölaua kallal. Pärast seda jätkub "Veri, rooste ja mana" täiendamine.