BarHiid Stuudio logo

Veri, rooste ja mana

Postitusaeg: aprill 2020

Uusi postitusi pole juba märtsi algusest saadik. Kas BarHiid Stuudio hoog on raugemas?

Kaugel sellest. Pigem on BarHiid Stuudio töömaht isegi natuke kasvanud. Praegu on lihtsalt käsil üht-teist sellist, kus tulemuste näitamine natukene kauem aega võtab. Näiteks on vahepeal valmis saanud uus õudusjutuke, mille varsti avaldada loodan.

Põhirõhk on BarHiid Stuudios praegu raamatu kirjutamisel. See pole juturaamat, vaid raamat, mille järgi saab mängida BarHiid Stuudio jutumängu "Veri, rooste ja mana". Jutumängud, nagu näiteks Dungeons & Dragons, on olnud minu elus tähtsal kohal üle 15 aasta, mis on rohkem kui pool minu elust. Olen otsustanud, et on aeg selle kogemusega midagi ette võtta.

Aga arvutimäng "Lumes", millest BarHiid Stuudios nii kaua räägitud on? See ei jää tulemata. BarHiid Stuudio ei võta endale enne uusi suuri projekte, kui "Veri, rooste ja mana" ning "Lumes" mõlemad valmis on saanud. Olen õppinud mitte välja kuulutama kindlaid tähtaegu, aga saan lubada, et suuremahulised arvustused ja muud BarHiid Stuudio töömahukad tegevused jäävad tahaplaanile, kuniks need kaks teost on valminud.

"Veri, rooste ja mana" raamatu kirjutamise kava:

  1. Kirjutada raamatu mustand [praegu käsil]
  2. Mustandit reaalsetes mängudes katsetada ja viimistleda
  3. Läbida mustandiga keeletoimetus
  4. Tellida illustratsioonid
  5. Kujundada mustand kauni disainiga raamatuks
  6. Korraldada kirjastamine ja müük
  7. (Tõlkida kunagi raamat inglise keelde?)
  8. (Korraldada ingliskeelne kirjastamine ja müük?)

Päris palju tegemist! Lõpetan nüüd postituse ja asun asja kallale.