BarHiid Stuudio logo

Juutuuberi elu

Postitusaeg: november 2018

Viimases arvustuses materdasin populaarset ja kõrgelt hinnatud filmi "Kena vaikne kohake" ja sain seetõttu mõnest kanalist ka pahaseid kommentaare filmi fännidelt. Nii uskumatu kui see ei tundu, siis sellise 15-minutilise arvustuse tegemise peale kulub mul umbes 3 tööpäeva ning ikka jääb lõpus detaile, millega ma rahul pole. See-eest leian iseennast hinnates, et iga järgmine video on tehniliselt olnud parem kui eelmine, välja arvatud ehk "Life is Strange: Before the Storm" arvustus, kus hiljem avastatud apsu tõttu oli kogu videos nägu fookusest väljas.

Pean tunnistama, et mõnikord on minu natuke masendav vaadata teisi eestikeelseid arvustusi tegevaid youtubereid kes paistavad teostuse ja sisuga vähem vaeva nägevat, kuid suudavad siiski püüda palju rohkem vaatajaid. Järelikult teevad nad midagi minust õigemini.

Lohutan end sellega, et videote tegemine pole Barhiid Stuudio põhieesmärk ja et vähemalt Sina saad minu loomingust loodetavasti enda jaoks nauditavat meelelahutust :) Ühtlasi on julgustav näha, et kuigi BarHiid Stuudiol on vähe kaasaelajaid, on nende hulk siiski vaikselt kasvamas.