BarHiid Stuudio logo

Koduleht III

Postitusaeg: september 2019

Kui ma BarHiid Stuudioga algust tegin, siis oli see lihtsalt koht, kuhu postitada suvalist kraami, mille valmistamine mulle lõbu pakkus. Oleme sellest kohast päris kaugele edasi jõudnud. BarHiid Stuudio ambitsioon mängude ja kirjanduse areenil on tõsisem kui kunagi varem.

Tänasega jõudis BarHiid Stuudio koduleht kolmandale tasemele. Meie Stuudio on nüüd ilusam ja puhtam.

Võõra inimese jaoks, kes maandus BarHiid Stuudio varasemale lehele võis olla parajalt keeruline aru saada, mis siin üldse toimub ja millega BarHiid Stuudio lõppude lõpuks tegeleb. Talle vaatas vastu suur ja kirju hunnik mängudest, teadusjuttudest, blogikirjutistest, sensuaalsetest gifidest, lühivideotest, luuletustest ja vanaema sokkidest. Isegi kui miski selles kuhjas tundus lahe, võis üsna kindel olla, et teised osad jätsid teda külmaks või mõjusid lausa vastumeelselt.

Fokuseerimise nimel lahkuvad BarHiid Stuudio kodulehelt kõik lisamaterjalid, mis ei seostu otseselt Stuudio eesmärgiga kirjutada vingeid mänge ja lugusid. Raputame maha ballasti, et tõusta kõrgemale unistuste poole.

Omamoodi vinge on vaadata kui paljude erinevate teemadega olen suutnud žonglöörida, aga tahan olla kindel, et BarHiid Stuudio oleks ja jääks selgelt seotuks justnimelt mängude ja lugude kirjutamise kunstiga.

BarHiid Stuudio lehelt lahkuv sisu ei lähe ahju põletamisele. Need leiavad endale uue kodu teistel lehtedel.

Kui sulle meeldisid Pärtli hobifilosoofilised arutelud armastusest, teadusest ja muudest maailma asjadest, siis kõik see kolis ümber parteloci blogisse. Videokunstiga seotud materjalid leiad nüüdsest aga lehelt videorelv.com

Kohtumiseni siin või mõnel mainitud sõsarlehtedest! :)