BarHiid Stuudio logo

Mõnusaid pühasid!

Postitusaeg: detsember 2017

2017 aasta on Barhiid Stuudio jaoks olnud märgiline. Mis saakski olla tähtsam, kui sünniaasta! Just selle aasta kevadel astus Barhiid Stuudio sünnitusmajast välja ametliku sissekandega äriregistrisse. Juba mõned kuud hiljem kääris Barhiid Stuudio käised üles ja ehitas omaenda kätega valmis kodu, mille maitsekalt dekoreeritud seinte vahele seda postitust lugedes järelikult jõudnud oled.

Barhiid Stuudio sai päranduseks eelkäijatelt ohtralt kirjamaterjali, mis sai talgute korras kenasti korrastatud ja kategoriseeritud ning millest enamus on praeguseks Stuudioga edukalt liidetud. Siis võttis Barhiid Stuudio ette midagi meelelahutuslikumat ja avas sotsiaalmeedia konto Facebookis, kust on praeguseks leidnud kokku 84 head sõpra ja mõttekaaslast, kellele lisandub paar tuhat Barhiid Stuudio kodule või loomingule silma peale visanud huvilist.

Nii mõnigi, mis Barhiid Stuudio sulest sündis, astus tuttavast koduuksest välja ning suundus laia maailma seiklema, jõudes otsapidi näiteks vingeima Eesti videomänguajakirja Level1.ee veergudele või pälvides tähelepanu raamatukirjastuselt Pegasus. Sügise poole sai Barhiid Stuudio looming perioodiliseks ning alates selle aasta oktoobrist ilmub Barhiid Stuudiolt tükke vähemalt iga kuu alguses ning mõnikord ka jooksvat lisa kuu kestel.

Käesoleval aastal kastis Barhiid Stuudio varbad vette videomängude loomise vetes ning tegi piire kombates selgeks mis on ja mis ei ole praeguste vahenditega saavutatav. Need kogemused võtab Barhiid Stuudio matkakepiks uude aastasse, mil on plaanis videomängude osas käegakatsutava tulemini jõuda. See pole ainus, mida uus aasta Stuudiole kaasa toob. Käimas on kaalutlused lülitamaks Barhiid Stuudiosse juba lähiajal juurde meelelahutuslik pildi- ja videopõhine elustiiliseeria. Aasta alguse võtame aga vastu eriti suure pauguga - jaanuari esimestel päevadel tuleb esimest korda Barhiid Stuudiolt välja täispikk arvustus mitte tekstina, vaid videoformaadis.

Barhiid Stuudio ei ole ega püüagi olla jutuvestja igale maitsele, aga kui seda loed, siis aiman, et Sina kuulud nende hulka, kes Barhiid Stuudio stiili naudib. Kui nii, siis aitäh Sulle, et olemas oled! Loodan, et Sinu pühad on mõnusad. Kohtume uuel aastal!