BarHiid Stuudio logo

Appi, valmis!

Postitusaeg: november 2019

Huh, ongi valmis! Kui Sul ei ole õnnestunud veel mängida BarHiid Stuudio eestikeelset arvutimänguseiklust „Vangid“, siis nüüd on võimalik sellest ikkagi osa saada, sest võtsime kogu mängu läbimise videosse.

Videotest ei paista võib-olla välja, aga selle sarjaga läks meil kokku päris pikalt – alustasime filmimisega juunis ja viimane lõik tuli järeltöötlusest välja möödunud öösel, ehk kõik kokku tegeles BarHiid Stuudio „Vangide“ läbimängu videotega peaaegu 5 kuud. Konkreetset mänguaega tuli natuke üle 20 tunni, millest sai kokku monteeritud natuke alla 3 tunni jagu videot, jaotatuna 15 osasse.

Iganädalaste videote tegemine oli aeganõudev ja õpetlik väljakutse. Mõnes mõttes oleks võinud rahulikumalt võtta, sest iga video valmis seetõttu rutates. Rahulikumalt võttes oleks jõudnud lisada rohkem lõbusaid efekte ja pildikvaliteeti paremaks timmida. Teistpidi kestis see kõrvalprojekt juba praeguses tempos lähedale pool aastat ja võib ette kujutada kui pikale oleks asi läinud, kui neid tähtaegu poleks olnud.

Jann ja Kairi olid suurepärased staarid 🌟🌟 Videopilt polnud kahjuks päris nende vääriline. Kohati vilets teravus ja sügavus on kombinatsioon esiteks algaja vigadest, mida oskaksin nüüdseks vältida ja teiseks tehnilistest puudujääkidest, peamiselt mälukaardist, kuhu mitmetunnised mängusessioonid täisresolutsioonis ära ei mahtunud. Samas oli iga järgmine video eelmisest natuke parem ja viimane seetõttu parim.

Mingil hetkel loodan sarjale meisterdada ka väikese õrriti, aga kui see kõrvale jätta, siis on ühel BarHiid Stuudio projektil tänaseks jälle joon all ning selle võrra on nüüd rohkem aega, mida pühendada järgmise mängu valmistamisele! 🎮

Kui Sulle need videod meeldisid, siis anna video all kommentaarides paari sõnaga märku! Kui miski riivas silma või oskad öelda, mis oleks „Vangide“ videod Sinu jaoks paremaks teinud, oleks samuti põnev kommentaari lugeda.