BarHiid Stuudio logo

Lõpu puudutamine

Postitusaeg: detsember 2018

NWN Vangid 2.0 on tegelikult valmis. Ma olin kahevahel, kas laadida see juba sellel nädalavahetusel detsembrikuise Barhiid Stuudio loominguna kodukale üles või mitte. Olen mängu ise nüüdseks mitu korda läbi mänginud ja selliseid tõrkeid, mis teeksid läbitegemise võimatuks, ma enam leidnud ei ole. Väiksemaid vigu - näiteks kus mõni tegelane jätab ütlemata mingi asja, mida ta ütlema peaks - tuleb aga veel ette. Otsustasin, et pingutan veel natuke, et puhtaks rookida ka need väiksemad vead, mille ma üles leida suudan. Karta on, et mõned tõrked jäävad ikka kusagile sisse, sest mängus on valikuid palju ja kõiki kombinatsioone ei ole üksinda võimalik läbi katsetada.

See ei tähenda, et moodul pikemalt venima jääks. Kindla peale läheb NWN Vangid 2.0 üles veel praeguse aasta, ehk selle kuu jooksul. Mäng on praegu arendatud Neverwinter Nights Enhanced Edition mootorile. Pean uurima, kas õnnestub teha ka teist versiooni, mis töötaks päris algse Neverwinter Nightsi peal.

Muide - põhiporgandid saavad endale mängust isikliku versiooni, kus on paar pisikest lisa võrreldes tavainimestele mõeldud versiooniga :)