BarHiid Stuudio logo

Tapasaare intervjuu

Postitusaeg: veebruar 2017

Tapasaare Vangid on suur projekt, mille valmimiseks kulub kahtlemata palju aastaid. Vahepeal on plaanis välja lasta aga väikeseid lisamänge, millest esimene saab olema Tapasaare Intervjuu. Nende pisikeste mängude eesmärk on luua iseendale konkreetseid sihte, mille täitmine eeldab põhimängus vajaminevate oskuste ja kogemuste omandamist. Ühtlasi annab see teiste jaoks suhu maitse sellest, milline mäng olema saab ja et asjal on tõsi taga.

Igaüks neist pisimängudest saab esialgse plaani järgi sisaldama umbes veerand tundi mänguaega ja hõlmama erinevaid aspekte mehhanismidest, mida tahame põhimängus kasutada. Tapasaare Intervjuu alustab lihtsaimast - liikumine, vestlemine, vahestseenid. Need pisikesed mängud ei jää hiljem põhimängu osaks, vaid saavad selle eraldiseisvateks täiendusteks. Sisu mõttes ei ole nende mängude peategelane sama, kes on peategelane põhimängus. Selle asemel lubavad need pilguheitu põhimänguga samadele sündmustele läbi teiste tegelaste teistes kohtades.

Tapasaare Intervjuu võiks valmis saada lähikuudel. Märts tuleb Barhiid Stuudio jaoks suur kuu aga nii või teisiti. Nimelt on oodata mitme märgilise verstaposti ületamist mitte just mängu, aga nimelt stuudio enda seisukohast. Muuhulgas peaksime valmis saama Barhiid Stuudio omaenda koduleheküljega, misjärel kõik stuudioga seotu sinna ümber kolib.